Hakkımızda

Sor Kimya
Hakkımızda

7/24

Bizi Arayabilirsiniz!

Hakkımızda

36 yıldır kimya sektöründe olan Sor Kimya, İstanbul Başakşehir`de faaliyet göstermektedir. 1500 m2 üzerine kurulu yerimizde, Teknik Servis bölümleri, Ar-Ge, laboratuvar hizmetleri verilmektedir. 1984 yılında kurulmuş olup, metal yüzey işlemleri ve kaplama kimyasalları, endüstriyel boyalar ve marine boyaları konusunda Türkiye`nin en önemli global distribütörü olma yolunda ilerlemektedir.

Firmamız, bulunduğu sektörde yıllarca elde edilmiş bilgi birikimi ve satış sonrası doğru bilgi akışına önem veren kadrosu ile müşteri memnuniyetini ürün kalitesine bağlayarak, doğru ürünü tam zamanında ve uygun fiyata sunmak için çalışmaktadır.

Dinamik ve araştırmacı kadrosu ile kaplama kimyasalları sektöründe kalıcı ve güvenilir bir firma olarak hizmet vermektedir.

Metal Kaplama sektörüne yönelik faaliyetlerimiz, gün geçtikçe teknoloji yönünden yükselmektedir. Standartların üstüne çıkmak, kaliteyi muhafaza ederek, uygun fiyata ürün sunmak için gelişmekte olan Ar-Ge departmanımız, yılların birikimi ışığında çalışmalarını sürdürmektedir.
Fermuar sürgüleri ve düğmeler gibi tekstil aksesuarları üzerinde mükemmel kapatma özelliğine sahip ürünlerimiz, ayrıca ekstra parlaklık sağlayarak, ürünlerin uzun süre kalıcılığını sağlayan yüksek kalitedeki boyalarımız, zengin renk seçenekleri olan aksesuar dünyasında oldukça büyük ilgi görmektedir. Ürünümüzün sunduğu bu avantajlar ile müşterilerimize piyasada daha iyi rekabet edebilmeleri sağlanmaktadır.

Whatsapp iletişim Whatsapp
Sor Kimya
Kataloğumuz
Teklif Teklif Al

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Hızlı ve kolayca fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun. Uzman ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak fiyat teklifi için sizinle iletişime geçeceklerdir.