Proses Arama
Macun ve Yapıştırıcılar
PALADYUM KAPLAMA PROSESİ

Dekoratif uygulamalara yönelik hazırlanmış,kusursuz ve estetik bakımından parlak kaplamalar sağlayan pH bazlı ,hafif alkali bir paladyum kaplama prosesidir

ALTIN KAPLAMA PROSESİ

Doğal altın kaplama prosesidir. Saf 24 Kt ayar üretimi için dizayn edilmiştir. Parlak ve tek örnek kaplama sağlar. Düşük altın konsantre işlemlerinde hem askı hem de dolap uygulamaları için uygundur. işletmesi oldukça ekonomik, bakımı oldukça kolay olan bu ürün dekoratif endüstri için (mücevherat, toka, saat imalatçıları, küçük-eşya endüstrisi vs.) idealdir.

RODYUM KAPLAMA PROSESİ

Çok iyi bir rodyum kaplama prosesidir. Dekoratif amaçlı ince ya da kalın kaplama uygulamaları için dizayn edilmiştir. Çok sağlam olan bu elektroliz ile oda sıcaklığında (20°C.) bile beyaz parlak kaplama elde edilebilir. Rodyum kaplama prosesi kullanım için çok basit ve ekonomiktir, ayrıca yüksek girişkenlik ve parlaklık gücüne sahiptir.

RUTENYUM KAPLAMA PROSESİ

Dekoratif amaçlı parlak, sert mukavemeti yüksek, beyaz,gri ve siyah renkler oluşturmak üzere kullanılan yüksek girişkenlik gücüne sahip bir prosestir.
Paladyum Kaplama Prosesi
Rodyum Kaplama Prosesi
Rutenyum Kaplama Prosesi
Altın Kaplama Prosesi
Sor Kimya ® 2012 - Tüm Hakları Saklıdır.