Proses Arama
• AŞINDIRMA PROSESİ

SR ABS 103 prosesi plastik maddelerin aşındırması için kullanılan bir katalizör sistemidir. SR ABS 103 prosesi, düşük kromik asit konsantrasyonunda çalışma imkanı sağlayabilen, çevreye duyarlı,abs parçaların yüzey gerilimini azaltabilen ve çözelti içerisinde trivalent krom konsantrasyonunu minimuma düşüren bir prosestir.

SR ACTİVATOR C PROSESİ

SR Activator C, 5 gr/lt’ye paladyum metali içerir. SR Activator C, paladyum ve kalay içeren asitli bir çözelti olup kolloidal bir şekilde banyoyu aktif hale getirir. Activator C ile plastik yüzeyler üzeri mükemmel bir akımsız nikel uygulaması gerçekleştirilir.

•  HIZLANDIRICI PROSESİ

SR ABS ACCELERATOR

SR ABS Accelerator, plastik üzeri kaplama banyolarında paladyum aktif hale getirildikten sonra sulandırılarak kullanılan sıvı bir üründür. Ürünlerin daha sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

AKIMSIZ NİKEL KAPLAMA PROSESİ

SR 601 Electroless Nikel Kaplama prosesi, akımsız ve sabit alkali nikel uygulamalarında kullanılır. Özellikle, kaplamaya hızlandırmak ve önişlem uygulamalarında plastik üzeri nikel kaplamanın tam olarak iletilmesini sağlamak için formüle edilmiş bir üründür. Kararlı ve denge sağlayıcı olması dolayısıyla oldukça ekonomik bir üründür. Uzun süreli kullanım periyotlarında sorunsuz, sıkıntısız üretimler sağlar.
Aşındırma Prosesleri
Activator C Prosesleri
Hızlandırıcı Prosesleri
Akımsız Nikel Kaplama Prosesi
Strike Nikel Kaplama Prosesi
Sor Kimya ® 2012 - Tüm Hakları Saklıdır.