Proses Arama
Sertleştiriciler
SİYANÜRLÜ ÇİNKO KAPLAMA PROSESİ

SR 255 Siyanürlü Çinko parlatıcı prosesi, akım yoğunluğu çok geniş olan alanlar üzerinde parlak, ışık saçan ve ayna parlaklığında bir görünüm sağlayan, yüksek banyo sıcaklıklarında olağanüstü bir sabitlik gösterebilen, girişkenliği zor olan ürünlerde bile mükemmel sonuç verebilen, askı ve dolap uygulamaları için ideal bir üründür. yüksek siyanür konsantrasyon aralığında çalışabilen bir prosestir. Mevcut tüm parlatıcılarla kullanılabilir.

ASİTLİ ÇİNKO KAPLAMA PROSESİ

SR 310 Asitli çinko kaplama prosesi, mükemmel girişkenlik gücüne sahip, parlak, dolgun, esnek çinko kaplamada kullanılan bir parlatma prosesidir. Çok düşük akım yoğunluklarında, hatta çok yüksek çalışma sıcaklıklarında bile, parlak kaplamalar üretme özelliğine sahip bir prosestir. SR 310 Asitli Çinko kaplama prosesi,üzerine her türlü pasivasyon uygulamalarını kabul eder.

ALKALİ ÇİNKO KAPLAMA PROSESİ

SR Alkali Çinko Kaplama prosesi, alkali,siyanürsüz bir çinko kaplama prosesidir. Dolap ve askı proseslerinin her ikisi için de uygundur. Alçak akım sahalarında mükemmel örtme gücüme sahip bir prosestir.Baz çözelti,sodyum veya potasyum hidroksit temeli üzerine kurularak yapılabilmektedir.Kaplama oranının önemli ölçüde yüksek olması ve mükemmel metal dağılımı,üstün özellikleri arasında yer almaktadır.

ALKALİ ÇİNKO-NİKEL KAPLAMA PROSESİ

SR Alkali Çinko-Nikel Kaplama prosesi,alkali ve siyanürsüz bir çinko-nikel alaşım prosesidir. %10- 15 Nikel içerikli bu proseste alaşım kaplamalara muntazam parlaklık veren hem askı hem dolap kaplamalarında kullanılan bir üründür. SR Alkali Çinko-Nikel prosesi üzerine uygulanan her türlü pasivasyon sonrası korozyon dayanımı daha fazla artacaktır.
Siyanürlü Çinko Kaplama Prosesi
Asitli Çinko Kaplama Prosesi
Alkali Çinko Kaplama Prosesi
Alkali Çinko - Nikel Kaplama Prosesi
Sor Kimya ® 2012 - Tüm Hakları Saklıdır.