Proses Arama
Epoksi Boya Grubu
SR 130 Askı Nikel Parlatıcı prosesi, parlak nikel kaplama uygulamasında gerekli parlaklığı sağlayan özel olarak hazırlanmış bir üründür. Muntazam parlaklığa ve girişkenliğe sahip olan ürün, istenilen oranlarda nikel kaplama yapılmasını sağlar. Nikel kaplama işlemi sırasında istenilen parlaklığı elde etmek için SR 130 Askı Nikel parlatıcı konsantresinin değişim miktarı isteğe bağlı olarak belirlenebilir.

SR 230 Askı Nikel Parlatıcı prosesi, dolgunluk seviyesi yüksek, beyaz, esnek, ayna parlaklığına sahip, karmaşık yapıdaki malzemeler için kullanılan askı kaplama uygulamalarında uygulanan düşük sarfiyatlı bir prosestir.

SR 1000 Dlap Nikel Parlatıcı prosesi, özellikle alçak akım yoğunluğu alanlarda yüksek girişkenliğe sahip, hızlı parlaklık sağlayan ve metlik kirlenmelere toleransı yüksek olan bir parlatıcı prosesidir.

SR Saten Nikel Parlatıcı SM prosesi, dolgun saten efekti verebilen, matlaştırıcı miktarına göre farklı matlıklarda optik efektleri sağlayabilen bir prosestir. üzerine krom, altın, gümüş ve bronz gibi diğer metaller de kolayca kaplanabilir.

SR 190 N Siyah Nikel ( füme nikel ) kaplama prosesi, ince, koyu renkli nikel yüzeylerin elektrolitik kaplanması için kullanılan mükemmel bir prosestir. Bu yöntemin, hem dolap kaplama, hem de askı kaplama uygulamasında kullanılması mümkündür.
Askı Nikel Kaplama Prosesi
Dolap Nikel Kaplama Prosesi
Saten Nikel Kaplama Prosesi
Siyah Nikel Kaplama Prosesi
Sor Kimya ® 2012 - Tüm Hakları Saklıdır.